počet produktů: 0
cena: 0 CZK
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 5
dnes: 180
týden: 914
celkem: 729295
CERTIFIKÁTY
     
 
   
 
  
 
 
 

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

 

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY
Potravinové doplňky existují ve světě už dávno. K nám začaly intenzivně přicházet teprve v posledních letech a ne náhodně dobývají náš trh.                                              
Proč asi  ??? 
      Protože potravinové doplňky, i když nejsou považovány oficiálně za léky, mají takové preventivně - léčebné vlastnosti, že se svým účinkem vyrovnají antibiotikům a hormonům, navíc při minimu vedlejších nežádoucích účinků na lidský organismus. Jsem přesvědčen, že preventivní medicína s použitím těchto prostředků by měla být uznána jako oblast medicíny.
 Použití potravinových doplňků, ke kterým bezesporu díky své vysoké kvalitě produkce Tian Shi patří, dovoluje snížit nemocnost, uzdravit dětskou populaci, řeší i problémy dospělých. 
      Právě potravinové doplňky firmy Tian Shi, jsou vyjímečné v tom, že se v nich využívá přírodní surovina. Tato skutečnost způsobuje, že jejich použití má velký úspěch. Potřebné dávky jsou minimální na rozdíl od chemických přísad. Je velmi důležité z jaké suroviny jsou potravinové doplňky vyrobeny. 
Vážný problém  -   vypadávání vlasů 
      Ano, to je vážný problém, který se rozvíjí na základě neuroendokrinních poruch, na základě nedostatku prvků - zinku, selenu, křemíku, nebo všech najednou.V tomto případě místní terapie může trvat dlouho a nemusí být dosaženo efektu, protože v organismu chybí  prvky, které jsou přítomny ve struktuře samotného vlasu., tj. chybí stavební materiál. 
      Proto taková terapie, která se provádí místně pomocí velkých dávek hormonů, jež se zavádějí pod kůži, nemůže být účinná. V takovém případě je třeba odstranit tento nedostatek a uskutečnit program dlouhodobého pozitivního působení na nervový systém. 
Pomáhají pouze přírodní přípravky.
Potravinové doplňky se podávají k porci jídla. 
      Potřeba stopových prvků a vitamínů je malá ( od 2mg do 20mg průměrně ), ale jejich význam v organismu je obrovský !!! Tyto nevelké dávky stopových prvků a vitamínů jsou harmonizačním faktorem v procesu látkové výměny. Za určitou nemocí stojí nedostatek určitého prvku v organismu.
      Abychom získali první výsledky působení stopových prvků a vitamínů na organismus s nedostatkem těchto látek, potřebujeme minimálně 40 dní. Ale aby výsledky byly trvalé, je třeba 3 - 4 měsíce, mnohdy i více ! Někdy je nutné takové kůry opakovat
              Často se lidé ptají, jestli je nutné užívat potravinové doplňky celý život. 
      Není to nutné, jakmile začne prvek přicházet v dostatečném množství do organismu,  dojde k přestavbě biochemických reakcí a začne normální cesta látkové výměny. Zde je důležitý spouštěcí mechanizmus. 
      Ovšem čas k dosažení spouštěcího stavu je ve všech případech různý, tzn., že u někoho nastává velmi brzy, protože nebyly dosud narušeny procesy vstřebávání v organismu.
V jiných případech, je nutno podávat doplňky dlouhodobě. 
      Alexejevna Kalininová, pracuje jako mikroelementolog a říká: „Pracuji v centru Element, kde se provádí diagnostika z pramínků vlasů. Je to jediné středisko svého druhu v SNS. Zkoumali jsme více než 30 000 lidí. Podle výsledků je možné říci, že tito lidé a hlavně obyvatelé zvláště průmyslových oblastí trpí nedostatkem stopových prvků."
Deficit se především týká chrómu, zinku a selenu. To jsou nejdůležitější prvky pro    imunitní systém. 
                                     Co vzniká u dítěte při nedostatku zinku ? 
      Snižuje se imunita, děti často trpí nachlazením, zvětšují se lymfatické uzliny. Zinek a selen totiž působí na systém hormonů štítné žlázy. Štítná žláza přijímá aktivní účast na produkci imunoglobulinu, to znamená, že ovlivňuje imunitu. 
                          Při nedostatku zinku  -  trpí organismus ze všech stran 
      Snížení funkce slinivky je také způsobeno nedostatkem zinku. Proto jakmile dojde k nedostatku zinku v organismu, snižuje se funkční aktivita slinivky. Mohou nastat zažívací a střevní problémy - disbakterióza, protože zinek je potřebný pro rozvoj střevní mikroflóry.Při
nedostatku zinku se mohou objevit kožní vyrážky, bronchiální astma, alergie a dermatitidy.
Nespavost a neklid, způsobuje také nedostatek zinku. 
      Tedy už nedostatek jednoho prvku dává takovýto klinický obraz. Zpočátku je složité pochopit, s čím je to spojeno, ale špatné vstřebávání stopových prvků je jakýsi aspekt metabolických poruch. S tím jsou spojeny poruchy aminokyselinové, bílkovinné a uhlo-vodíkové výměny. 
     Stopové prvky a vitamíny jsou hlavními v těchto procesech. Proto, dříve než bude zahájena léčba antibiotiky a hormony, má velký smysl doplnit právě tento nedostatek.
 
Nedostatek selenu  -  má také velký vliv na imunitu
      A nejen na imunitu, ale také na ochranu proti rakovině. Když se snižuje množství selenu v organismu, roste hrozba nádorového onemocnění. Nedostatek selenu způsobuje narušení srdečního svalu, svalovou dystrofii, snížení funkce štítné žlázy. Kvůli nedostatku jednoho prvku vzniká celá řada problémů, které je možné odstranit dostupným způsobem.  
      Obsah stopových prvků v potravinách kolísá, obecně lze říci, že je stále nižší. Je nereálné zvyšovat stále množství přijímané potravy, proto jsou potravinově doplňky nenahraditelné. Je velmi důležité, aby doplňky byly organického původu, přírodní, to znamená získané z rostlin, nebo také ze surovin pocházejících ze zvířat. Nesmí být získané z nerostů, které jsou chudší.                                                        
Nedostatek chrómu 
      Deficit chrómu častěji vzniká u dospělých. Zapamatujte si, že chróm jde ruku v ruce s aktivační funkcí inzulínu, která se bez dostatečného obsahu chrómu neprojevuje.
Cukrovka se může rozvinout, pokud má člověk v organismu snížený obsah chrómu a ne inzulínu. Kromě toho může nastat cukrovka v případě nedostatku hořčíku.
Použití inzulínu v tomto případě nemá žádný efekt. Tehdy se přemýšlí, čím to tedy může být ? Přitom jde prostě o poruchu vstřebávání hořčíku v organismu. Dodání hořčíku vyřeší tento problém. 
      Chci tímto příkladem ukázat, že stopové prvky, které jsou v potravinových doplňcích, pracují velmi aktivně, jsou aktivně využívány, nevyvolávají vedlejší účinky, protože dávky jsou přizpůsobeny na maximální vstřebatelnost a nemůže tak dojít k předávkování.                     
      V těch případech, kdy se mluví o průmyslových zónách, o městech, tam kde se vypouštějí do okolního prostředí toxické minerály ( kadmium, berylium atd. ) a v případě , že je snížené množství zinku v organismu, se tyto toxické prvky začínají shromažďovat. 
      Dokud zinek aktivně pracuje, udržuje se na dostatečné úrovni, brání ukládání toxických prvků v organismu. Když se hladina zinku snižuje, hromadí se kadmium (trpí ledviny),  hliník (trpí mozek - zmenšení paměti, vylučovací systém, kůže),olovo (trpí mozek,ledviny)
       Spolu s antioxidanty jako je beta-karoten, vitamín C,E, jsou selen a zinek také antioxidanty, možná že i s vyšší aktivitou.
Pro příklad si něco povíme o vápníku
      Nedostatek vápníku v organismu způsobuje 147 různých onemocnění. Dnes vznikl problém nedostatku vápníku, protože lidé méně pijí mléko a méně jedí mléčné výrobky. 
       Pozor  -  dnešní mléko i mléčné výrobky, již zdaleka neobsahují celé spektrum výživných látek jako kdysi. 
      Vápník je velmi důležitý prvek, je to tmel celého organismu. Zúčastňuje se životně důležitých procesů : zabezpečuje nervovou činnost, mechanickou pevnost kostí a má velké množství jiných funkcí.Zásobu v organismu nemáme, máme v zásobě pouze glykogen (živočišný škrob - uhlovodíky ), ve svalech a zásobu tuku. 
      Jestliže je nedostatek vápníku, začíná organismus ničit sám sebe, aby přežil  -  bere  si vápník z kostí, odtud jsou : osteoporóza, artritida, zlomeniny a ostatní nemoci.
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím