počet produktů: 0
cena: 0 CZK
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 5
dnes: 181
týden: 915
celkem: 729296
CERTIFIKÁTY
     
 
   
 
  
 
 
 

ZHUBNĚTE ZDRAVĚ - ZHUBNĚTE S TIENS

HUBNOUCÍ KŮRA

(doporučená délka kůry - 3 měsíce)

 

dávka na 1 měsíc: Chitosan - 2 balení, Carb Blocker - 1 balení, Capsilite - 1 balení

 

 

1. CHITOSAN (VAZAČ TUKŮ)

 

Složení:

 

(1-4) Amino-2-Deoxy-beta-D-Glucan = Chitosan

Kyselina askorbová = Vitamin C

Stearan hořečnatý = přísada při výrobě (pomáhá tomu, aby se prášek nelepil na výrobní přístroje, když se vytlačují tablety)

Obal z hypromelosy = zahušťovadlo, kontroluje vazkost

 

Přínosy:

 

Chitosan blokuje absorci tuků tělem a pokud je používán ve spojení s dietou a cvičením, tak může uživateli pomoci ke snížení hmotnosti. Výzkumy zjistily, že doplňování stravy Chitosanem může výrazně snížit hladinu cholesterolu i při normální stravě. Také bylo zjištěno, že snižuje riziko výskytu zúžení cév, což vede ke snížení rizika onemocnění srdce.

 

Korýši, jako například krevety, humr nebo krab se mohou zdát být nepravděpodobným zdrojempřírodního prostředku, který Vám může pomoci redukovat váhu. Ale vnější skořápka korýšů je tvořena chitinem, přírodně se vyskytující látkou, které dali vědci přezdívku "magnet na tuky". A Chitosan se skládá z mnoha svázaných molekul chitinu.

 

Chitosan je naprosto nestravitelný, v podstatě je podobný celulóze nebo rostlinné vláknině. Stejně jako vláknina, ale daleko více, shromažďuje molekuly tuku ve Vašich střevech a zabraňuje jejich vstřebání vaším tělem. Místo toho je provede střevem, aby mohly být následně vyloučeny se stolicí. Chitosan na sebe může navázat až šestinásobek své váhy tuku. Výsledkem je, že vstřebáváte méně tuku, tím pádem i méně kalorií, což Vám pomáhá shodit přebytečná kila.

 

Chitosan sám o sobě by Vám v dlouhodobém výhledu nepomohl zhubnout. Ale pokud ho budete užívat společně se správnou stravou a budete i cvičit, pak Vás výsledky Vašeho snažení velmi překvapí.

 

Chitosan

 

 • redukuje dobu průchodu potravy trávícím traktem
 • formuje tuk do masy, která je příliš velká ke strávení
 • pro úbytek váhy není zapotřebí omezit přísun tuku a kalorií
 • vegetariánský obal kapsle
 • pozitivní vliv na cholesterol
 • podporuje účinnost inzulinu (J. Biomater. Sci. Polym 2001, 12(11): 1234-1252)

 

Užívání:

 

 • 2 kapsle, 2x denně
 • orálně, zapít teplou vodou

 

Spojení s Čínou:

 

 • Mořské plody hrají v tradiční čínské kuchyni významnou roli

 

 

2.CARB BLOCKER - BLOKÁTOR KARBOHYDRÁTŮ

 

Složení:

 

Výtažek z bílých fazolí (Phaseolus vulgaris)

Bezvodný kofein

Kyselina askorbová = Vitamin C

Stearan hořečnatý = přísada při výrobě (pomáhá tomu, aby se prášek nelepil na výrobní přístroje, když se vytlačují tablety)

Obal z hypromelosy = zahušťovadlo, kontroluje vazkost

 

 

Přínosy:

 

Výtažek z bílých fazolí

Bílé fazole jsou pro nás přínosné při snižování tělesné váhy, protože fazole obsahují karbohydráty a blokátor škrobu.

Výtažek z bílých fazolí blokuje činnost zažívacího enzymu alfa-amyláza. Alfa amyláza hraje klíčovou roli při zažívání potravy. Jako zažívací enzym je alfa-amyláza zapotřebí pro metabolismus škrobových karbohydrátů. Tento enzym je zodpovědný za rozkládání škrobu na formu, která je vstřebatelná ve Vašem zažívacím traktu. Extrakt z bílých fazolí blokuje činnost enzymu alfa-amyláza, čehož výsledkem je, že nějaký škrob projde Vaším systémem nestráven. To znamená, že absorbujete méně kalorií, což je přínosné pro rychlý úbytek váhy.

 

Extrakt z bílých fazolí zabraňuje produkci a činnosti alfa-amylázy, která je enzymem stravujícím škroby v zažívacím traktu. Tento proces umožňuje Phaseolus vulgaris zabránit tělu ve vstřebání co nejvíce kalorií a karbohydrátů, což zabrání až 1/3 karbohydrátů, které denně konzumujeme, přeměnit se na tuk. Aby to bylo účinné, musí být extrakt z bílých fazolí ve Vašem zažívacím systému ve stejnou dobu, jako konzumujeme karbohydráty.

 

Musí být bráno na zřetel, že extrakt z bílých fazolí zabraňuje vstřebávání škrobu, ale neblokuje tuk, ani nezabraňuje strávení jednoduchých cukrů, takže je zapotřebí dávat si pozor na to, co jíte, abyste dosáhli optimálního zdraví. Navíc extrakt z bílých fazolí sice zabraňuje vstřebávání škrobu, který konzumujeme, ale to neznamená, že blokuje všechen škrob, který Vaše tělo přijme. Phaseolus vulgaris nedovolí uživateli konzumovat příliž velké množství potravy se škrobem. Tatímco extrakt z bílých fazolí podporuje udržení si zdravé váhy a její zdravý úbytek a je momentálně nejlepším produktem blokujícím škrob na trhu, není všelékem na kontrolu tělesné váhy. Proto je doporučeno při používání extraktu z bílých fazolí omezovat přísun škrobu.

 

Výzkumy na UCLA potvrdily, že výtažek z bílých fazolí pomáhá zabránit karbohydrátům v rozložení se na cukry. Zažívací enzym v těle se chová jako nůžky, dá se říci, že stříhá škrob na malé cukry.

Phaseolus vulgaris zastavuje enzym ve stříhání, takže škrob může zůstat v našem těle ve formě dlouhých vláken a projít zažívacím traktem nestráven. Pacienti, kteří během klinických studií užívali extrakt z bílých fazolí, shodili tělesný tuk, ne svalovou hmotu.

 

Bezvodný kofein

 

Bezvodný kofein je jednoduše kofein v dehydratované formě, takže bez vody. Pokud si vezmete pilulku, která obsahuje bezvodný kofein, tak je to stejné, jako kdybyste vypili šálek kávy, ale může se tam lišit množství obsaženého kofeinu. Je to doplňková forma kofeinu a je tělem vstřebávána rychleji v porovnání s kávou. Pro lidi, kteří drží dietu a kteří se cítí pomale a líně a potřebují něco navíc, co by jim pomohlo, je kofein očividným řešením. tento nekalorický stimulant pracuje rychle a efektivně.

 

Carb Blocker

 

 • pomáhá v těle zabránit štěpení karbohydrátů na cukry
 • může pomoci snížit glykemický index škrobové potravy, takže to může být použitelná alternativní léčba pro osoby s cukrovkou
 • žádný úbytek svalové hmoty (zdroj: 2007; International Journal of Medical Science).
 • dobrá snášenlivost

 

Užívání:

 

 • 1 kapsle 2x denně, 15 minut před jídlem
 • orálně, zapít vodou

 

Spojení s Čínou:

 

 • V některých regionech Číny, kde jsou lidé velmi zdraví, štíhlí a dožívají se vysokého věku, jsou velmi oblíbené bílé fazole, které jsou důležitou součástí denní stravy.

 

 

3.CAPSILITE - KAPSILIT (SPALOVAČ KALORIÍ)

 

Hlavní přísady:

 

Výtažek s kapsaicinu

Bezvodný kofein

Výtažek z černého pepře

Nikotinamid = Vitamin B3

Laktóza

Rýžová mouka

Obal z hypromelosy = zahušťovadlo, kontroluje vazkost

 

Výtažek z kapsaicinu

 

Kapsaicin je aktivním prvkem čili papriček. Nedávné studie ukázali, že kapsaicin může lidem pomoci k úbytku váhy potlačením apetitu, podpořením metabolismu a zabráněním formování tukových buněk.

 

Látka v těle vytvoří teplo, což zvyšuje účinek, nazývaný termogenesis (proces generování energie v našich buˇkách), jehož výsledkem je podpoření spalování kalorií. Jinými slovy, kapsaicin je termogenickou složkou, která zvyšuje metabolismus, což pomáhá procesu spalování.

Další přínosy: snížení hladiny cukru v krvi-zlepšení zdraví srdce-podpoření cirkulace-snížení zánětlivosti.

 

Výtažek z černého pepře = Peperin

 

Černý pepř má potenciál stimulovat žaludeční sekreci a zvýšit metabolismus. Stimulací metabolismu lidské tělo spaluje tuky rychleji.

Studie ukázali, že konzumace pálivých potravin jako je pepř stimuluje metabolismus až o 8% na několik hodin po jejich požití. Černý pepř je účinný pro úbytek váhy díky jeho schopnosti zrychlit metabolismus. To znamená, že tělo spaluje kalorie rychleji, což vede k úbytku váhy.

 

Peperin může být také účinný při snižování zánětlivosti, zlepšování zažívání a odstraňování bolesti.

 

Nikotinamid

 

Nicinamid (nikotinamid) je jedním ze dvou základních forem B-komplex vitaminu. Nikotinamid a kyselina nikotinová mají identickou vitaminovou aktivitu, ale mají velmi rozdílné farmakologické účinky. Nikotinamid je zapojený do široké škály biologických procesů, které zahrnují výrobu energie, slučování mastných kyselin, cholesterolu a steroidů, přenos signálů a udržování celistvosti genomu.

 

Nikotinamid ve farmakologických dávkách nemá antihyperlipidovou aktivitu, ani nezpůsobuje niacinové rudnutí.

 

Nikotinamid, narozdíl od kyseliny nikotinové, nemá výrazný účinek na lipidy, ale ukázalo se, že může být užitečný pro některé osoby s cukrovkou typu 1 (závislé na inzulínu). Předběžné záznamy ukazují, že by to mohlo pomoci osobám s onemocněním pokožky kruhovým granulomem a osteoartritidou. Existují i důkazy, že pomáhá při revmatické artritidě, schizofrenii nebo při hučení v uších. Mohlo by to pomoci i při některých druzích léčby rakoviny.

Bylo prokázáno, že nikotinamid má antioxidační účinky. Nikotinamid vykazuje množství protizánětlivých účinků.

 

Nikotinamid je formou niacinu, jenž je typicky využíván v doplňcích stravy. Je to také forma niacinu, která se používá v obohacování stravy. Je dostupný jako produkt s jednou přísadou (okamžitě uvolňovaný nebo postupně uvolňovaný) a v multivitaminech a multivitaminových / minerálních produktech. Denní dávka se pohybuje v rozmezí 20-100 mg.

 

Bezvodný kofein

 

Bezvodný kofein je jednoduše kofein v dehydratované formě, takže bez vody. Pokud si vezmete pilulku, která obsahuje bezvodný kofein, tak je to stejné, jako kdybyste vypili šálek kávy, ale může se tam lišit množství obsaženého kofeinu. Je to doplňková forma kofeinu a je tělem vstřebávána rychleji v porovnání s kávou. Pro lidi, kteří drží dietu a kteří se cítí pomale a líně a potřebují něco navíc, co by jim pomohlo, je kofein očividným řešením. tento nekalorický stimulant pracuje rychle a efektivně.

 

Laktóza

 

Laktóza je disacharidní cukr, který je hlavně v mléce a je tvořen galaktózou a glukózou.

 

Rýžová mouka

 

Rýžová mouka (také rýžový prášek) je formou mouky, která se vyrábí z jemné rozdrcené rýže. Je odlišná od rýžového škrobu, který se vyrábí louhováním rýže.

 

Capsilite

 

 • spaluje denně o 287 kalorií více
 • stimuluje oxidaci tuků a karbohydrátů
 • pomáhá snižovat přísun kalorií
 • snižuje tělesnou hmotu
 • snižuje apetit
 • pomáhá zlepšovat výkon a výdrž

 

 

Užívání:

 

 • 1 kapsle 30 - 60 minut před cvičením nebo 1 kapsle před snídaní v den, kdy necvičíte
 • orálně, zapít vodou

 

Spojení s Čínou:

 

 • Je možné, že černý pepř znali v Číně na konci 2. století př. n. l., pokud jsou pravdivé zprávy odkazující na objevitele zvaného Tang Meng.
 • Ve 12. století se černý pepř stal oblíbenou přísadou v kuchyni mocných a bohatých, někdy přebíral místo čínského originálního sečuánského pepře (jazyk ochromující vysušené ovoce nepříbuzné rostliny)
 • V regionu Sečuan jedí Číňané hodně pálivá jídla - jsou velmi zdraví a dožívají se vysokého věku.

 

 

 

poznámka: Lidé s chronickými onemocněními, těhotné a kojící ženy by měly zahájení programu změny životního dtylu a užívání těchto produktů nejprve konzultovat s lékařem

 

Podstoupení programu změny životního stylu prosím konzultujte se svým lékařem.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím