počet produktů: 0
cena: 0 CZK
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 5
dnes: 120
týden: 989
celkem: 730164
CERTIFIKÁTY
     
 
   
 
  
 
 
 

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

 
1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.
2) OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ A SLUŽEB
Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně prostřednictvím našeho e-shopu. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. Rozměry, váha, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.
V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.
3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.
4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit, a to e-mailem bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.
5) BALNÉ, POŠTOVNÉ, PLATBY
Objednané zboží je možné hradit
1)dobírkou
2)platbou předem na účet
3)hotově při převzetí zboží u nás
4)ePlatbou - ePlatba je platební brána pro bankovní převodys okamžitým potvrzením úhrady
Jak postupovat:
po dokončení výběru zboží v e-shopu si zvolíte jako platební metodu "AGMO - okamžitý bankovní převod", vyberete svou banku, vstoupíte do elektronického bankovnictví a provedete platbu. Na ověřovací stránce potvrdíte stisknutím "Zaplatit". Obratem jsme informováni o provedení platby a můžeme expedovat zboží
Bezpečnost převodů prostřednictvím platebních tlačítek je jednou z hlavních výhod tohoto způsobu plateb po internetu. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nedostávají se do prostředí třetích stran.

Všechny platby jsou realizovány prostřednictvím účtu zpracovatele plateb společnosti AGMO.CZ, s.r.o.

Uzavřením kupní smlouvy dáváte internetovému obchodu vozdek.eu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby Vašeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které uvedete při objednávání, slouží výhradně pro potřeby obchodu vozdek.eu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Bližší informace naleznete na www.agmo.eu

Zboží zasíláme obchodním balíkem.
Cena poštovného záleží na tom, jaký způsob platby si zvolíte:
Balík na poštu:
Při platbě dobírkou zaplatíte za poštovné celkem175,- Kč.
Při platbě převodem na náš účet zaplatíte za poštovné pouze 130,- Kč.
Balík do ruky:
Při platbě dobírkou zaplatíte za poštovné celkem185,- Kč.
Při platbě převodem na náš účet zaplatíte za poštovné pouze 140,- Kč.
Při nákupu nad 3000,- s DPH Vám nebude účtován poplatek za dobírku
Při nákupu nad 5000,- s DPH Vám nebudou účtovány žádné poplatky
Při nákupu zboží TIENS Vám nebudou účtovány žádné poplatky za poštovné, ani dopravu
Při nákupu zboží, jehož obsahem bude 3kg koupelová sůl MeineBase nebudou účtovány žádné poplatky za poštovné, ani dopravu
Při nákupu zboží s obsahem Bělícího pera nebudou účtovány žádné poplatky za poštovné, ani dopravu
6) DODACÍ LHŮTA
Zpravidla platí dodání zboží do 5 pracovních dnů od vaší objednávky v případě dobírky. Pokud zvolíte platbu předem na účet, doba dodání je zpravidla do 5 pracovních dnů od připsání vaší platby na náš účet. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat o termínu jeho dodání.
7) VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží v neotevřeném ochranném obalu vyměníme za jiný druh. Ve stejném stavu můžete zboží i vrátit, a to do 10ti dnů od data, kdy jste zboží obdrželi. Zboží stačí v obou případech zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.
8) REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit (e-mailem). Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace a vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží
 
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím